Produkty

Usługi

Projektowanie oświetlenia LED

Projektowanie oświetlenia LED

Oferujemy:

Oświetlenie przemysłowe i biurowe ma to do siebie, że w większości przypadków wymaga się od niego spełnienia określonych wymogów dla danego obiektu, wskazanych w aktualnych normach oświetleniowych. Dlatego też, tak ważnym aspektem przed kompleksową wymianą oświetlenia na odpowiedniki LED, jest weryfikacja za pomocą projektu oświetlenia.

Jak wykonywany jest projekt oświetlenia:

Aby wykonać projekt oświetlenia, wykorzystywane są specjalne programy komputerowe, które potrafią przekalkulować wynikowe natężenie, dzięki nałożeniu na siebie fotometrycznej bryły światła lampy LED. Symulując wymiary pomieszczenia, ilość lamp, ich moc świecenia, oraz bryłę rozsyłu światła, programy te wyliczają i przewidują ilość luksów na danej wysokości, co jest bezpośrednim przełożeniem tego, jak jasno będzie w danym miejscu. Najbardziej popularnymi programami do tego typu zadań są darmowy, DIALux, oraz Relux. Z ich pomocą przygotować można kompleksowy plan oświetlenia dla całego budynku.

Projektowanie oświetlenia głównego

Dzięki doświadczeniu w projektowaniu i budowie opraw oświetleniowych LED, nasza firma posiada szerokie możliwości wykonania projektu oświetlenia głównego dla różnych obiektów. Nasze działania opieramy na produktach własnych. Posiadając podstawowe dane takie jak wymiary i wysokość pomieszczeń, oraz ich przeznaczenie, za pomocą odpowiednich programów, można za symulować natężenie światła przy wykorzystaniu danej lampy przemysłowej LED. Zabieg ten pozwala na przygotowanie oferty dostosowanej w taki sposób, aby nowe oświetlenie w 100% spełniało stawiane przed nim wymogi. Zapewnia to bezpieczeństwo przy późniejszym odbiorze obiektu i gwarantuje, że pieniądze zainwestowane w nowoczesne oświetlenie LED będą spełniały oczekiwania inwestora.

Ilustracja - Projektowanie oświetlenia LED