Produkty

Usługi

Obróbka CNC i projektowanie

Obróbka CNC

Oferujemy:

Oferujemy obróbkę CNC 2.5D. Dysponujemy maszyną o zakresie frezowania 2100x3100mm oraz 300mm w osi Z.

Świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z obróbką metali, drewna i tworzyw sztucznych. Tniemy, wiercimy i gwintujemy z dużą precyzją i krótkim czasem realizacji.

Posiadamy własne biuro planowania i konstrukcji. Specjalistyczne oprogramowanie pozwala nam planować produkcję i tworzyć prototypy zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych rozwiązań możemy zrealizować dowolne zlecenie obejmujące nie tylko projektowanie CAD i CAM, ale także prototypowanie 3D, czy komputerowe wspomaganie wytwarzania. Współpracujemy z wieloma branżami: przemysłową i meblarską, a także specjalizującą się w produkcji liter przestrzennych, szyldów i innych form reklamy.

Możesz być pewny, że przygotujemy pełną dokumentację produktu według obowiązujących norm, opartą zarówno o koncepcję zaproponowaną przez klienta, jak i nasze własne pomysły i rozwiązania technologiczne.

W ramach usługi prototypowania 3D przeprowadzamy dokładną symulację produktu. Wykrywamy nieprawidłowości przed rozpoczęciem produkcji i minimalizujemy do zera możliwość wystąpienia wad w trakcie realizacji projektu.

Chcąc przygotować produkt w sposób, jak najbardziej korzystny dla klienta oraz w zgodzie z projektem, przeprowadzamy szczegółową optymalizację czasu pracy, przy jednoczesnej minimalizacji straty materiału

Ilustracja - Obróbka CNC